Rozwiązania dla sprzedaży detalicznej

Skorzystaj z możliwości aktywnego wpływania na decyzje podejmowane przez klientów w punkcie sprzedaży.

Rozwiązania dla sprzedaży detalicznej

Opis

Zapewnij swoim klientom dostęp do aktualnych informacjina temat oferowanych produktów, nowości, promocji i obniżek. Wszystko to na dobrze zlokalizowanych panelach cyfrowych, tabletach i kioskach interaktywnych. Ułatw klientowi i zautomatyzuj dostęp do programu lojalnościowego.

Zacznij wykorzystywać silne narzędzie komunikacji wizualnej z klientem w realnym czasie, bezpośrednio w punkcie sprzedaży.

popis

Nasze rozwiązania


 • Pomagamy firmie podołać aktualnym i przyszłym wyzwaniom w punkcie sprzedaży

  Wsparcie sprzedaży i właściwie ukierunkowana komunikacja w realnym czasie

  Filmy na temat produktów, instrukcje czy katalogi interaktywne okazują się bardzo efektywnym narzędziem wsparcia sprzedaży. Jeżeli ponadto umieścimy w sklepie właściwie zlokalizowane panele cyfrowe i tablety z atrakcyjną treścią, a także zadbamy o miłe dla ucha dźwięki i zapachy, mamy gotowy przepis na pozytywne doświadczenie zakupowe. Oprócz tego warto zadbać o instrukcje i rady w formie drukowanej.

  Wzmocnienie lojalności stałych klientów

  Dbałość o stałych klientów to dziś standard każdej nowoczesnej firmy. Jej integralną częścią są dziś również programy lojalnościowe. Nasze kioski interaktywne zapewniają stały dostęp do programu lojalnościowego, poprzez wgranie kodu kreskowego z karty stałego klienta i natychmiastowy wydruk wybranych kuponów zniżkowych.

  solved-tescoma

Więcej referencji

 • electroworld-bw
 • nestle-bw
 • globus-bw

Pokaż referencji

Jak to działa?

Zdalna obsługa i planowanie treści oraz dźwięku, włącznie z zarządzaniem panelami cyfrowymi, tabletami i kioskami interaktywnymi, odbywa się za pośrednictwem Ki-Wi Servera i przeglądarki internetowej zainstalowanej na dowolnym urządzeniu (PC, MAC, tablet i inne).

 • 1. Wprowadź i zapisz

  Wprowadź zdjęcia, filmy video, pliki dźwiękowe, animacje, strony internetowe i teksty. Z pomocą Ki-Wi Servera stwórz również komponenty wskazujące aktualną pogodę, wiadomości, napisy, datę i godzinę itp.

 • 2. Zorganizuj

  Użytkownik może w wygodny sposób uporządkować poszczególne media na playliście. Playlistę można również dzielić na foldery i przesyłać je zbiorowo na wszystkie panele. Ki-Wi Server daje możliwość podziału ekranu na kilka części, niezależnych pod względem treści i zarządzanych osobno.

 • 3. Zaplanuj

  Ki-Wi Serwer umożliwia skierowanie treści na odpowiednią grupę docelową i jej zaplanowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zapewnia on również zaawansowane, dynamiczne planowanie projekcji z dokładnością co do minuty. Co, kiedy, w jakich odstępach czasu, z jaką regularnością zostanie wyświetlone – to wszystko da się z łatwością zaplanować dla każdego panelu wizualizacyjnego z osobna.

 • 4. Skieruj do odpowiedniej grupy i wyślij

  Na Ki-Wi Serwerze wyświetlane są wszystkie panele cyfrowe i dowolne urządzenia wyjściowe. Od razu widać, czy ekran jest online czy offline, jaka treść jest aktualnie wyświetlana oraz kiedy ostatnio włączane było urządzenie. Na poszczególne panele można przesyłać dowolną treść, która ma zostać wyświetlona w danym miejscu.

 • 5. Zarządzaj

  Proste w obsłudze, zdalne zarządzanie i obsługa paneli cyfrowych Opcja zatrzymania projekcji, ustawienia czasu automatycznego wyłączenia i ściszania projekcji. Dzięki funkcji zdalnego wyłączania lub restartowania panelu cyfrowego zaoszczędzisz czas i pieniądze na serwisie.

 • 6. Analizuj

  Narzędzia analityczne dają możliwość interpretacji uzyskanych danych. Pozyskiwanie danych z urządzeń interaktywnych (panele dotykowe), kamery, czytnika kodów kreskowych/kodów RFID, klawiatury, myszy i innych. Za pomocą kamery obserwować można, kto oglądał projekcję.

  Daj się skontaktować - myśleć o tym razem!

  W górę