Zakłady przemysłowe i produkcyjne

Informuj i angażuj swoich pracowników. Zapewnij sprawniejszą komunikację wewnętrzną na działach produkcji.

Zakłady przemysłowe i produkcyjne

Opis

Dzięki wprowadzeniu ekranów cyfrowych i kiosków informacyjnych do systemu komunikacji zakładowej wzrośnie reaktywność pracowników na polecenia i ostrzeżenia; nawet tych, którzy standardowo nie mają natychmiastowego dostępu do komputera.

Przemyślana komunikacja w firmie za pomocą systemów digital signage może wywołać w pracownikach poczucie przynależności i udziału w sukcesie pracodawcy oraz zwiększyć ich zaangażowanie i motywację.

popis

Nasze rozwiązania

 • foxconn-153x22
  Jak przekazać niezbędne informacje pracownikom tak, żeby faktycznie do nich dotarły? Z problemem tym spotyka się wiele zakładów przemysłowych. Firma Foxconn CZ rozwiązała go z naszą pomocą.

  Oszczędność czasu menedżerów i dodatkowych kosztów

  Czy kierownik produkcji w Twoim zakładzie traci mnóstwo czasu, który mógłby spożytkować inaczej, szukając odpowiedzi na pytania pracowników dotyczące planu zmian, osiągniętych wyników, transportu itp.? Dzięki wprowadzeniu paneli cyfrowych i kiosków interaktywnych pracownicy sami mogą znaleźć potrzebne informacje a ich kierownicy mają dzięki temu wolne ręce.

  Lepiej poinformowani pracownicy

  Dzięki implementacji systemu Ki-Wi, wykorzystującego ekrany LCD lub kioski w halach produkcyjnych i pomieszczeniach biurowych, pracownicy otrzymają wszystkie niezbędne informacje. System ten na jednym ekranie wyświetli obok siebie komunikaty działu HR i zarządu, dane dotyczące wydajności zakładu, informacje o czasie dojazdu do pracy, menu stołówki zakładowej, prognozę pogody, wiadomości z całego świata itp.

  Aktualizacja treści wszystkich wyświetlaczy LCD odbywa się w trybie online, z komputera wyznaczonego pracownika, który dysponuje również zdalnym monitoringiem stanu wyświetlaczy.

  solved-foxconn

Więcej referencji

 • johns-manville-64x44-bw
 • slovnaft-114x28-bw
 • teplarny-brno-197x50-bw

Jak to działa?

Vzdálené ovládání a plánování obsahu a zvuku včetně řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků probíhá prostřednictvím Ki-Wi Serveru a internetového prohlížeče na libovolném zařízení (PC, MAC, tablet a další).

 • 1. Wprowadź i zapisz

  Wprowadź zdjęcia, filmy video, pliki dźwiękowe, animacje, strony internetowe i teksty. Z pomocą Ki-Wi Servera stwórz również komponenty wskazujące aktualną pogodę, wiadomości, napisy, datę i godzinę itp.

 • 2. Zorganizuj

  Użytkownik może w wygodny sposób uporządkować poszczególne media na playliście. Playlistę można również dzielić na foldery i przesyłać je zbiorowo na wszystkie panele. Ki-Wi Server daje możliwość podziału ekranu na kilka części, niezależnych pod względem treści i zarządzanych osobno.

 • 3. Zaplanuj

  Ki-Wi Serwer umożliwia skierowanie treści na odpowiednią grupę docelową i jej zaplanowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zapewnia on również zaawansowane, dynamiczne planowanie projekcji z dokładnością co do minuty. Co, kiedy, w jakich odstępach czasu, z jaką regularnością zostanie wyświetlone – to wszystko da się z łatwością zaplanować dla każdego panelu wizualizacyjnego z osobna.

 • 4. Skieruj do odpowiedniej grupy i wyślij

  Na Ki-Wi Serwerze wyświetlane są wszystkie panele cyfrowe i dowolne urządzenia wyjściowe. Od razu widać, czy ekran jest online czy offline, jaka treść jest aktualnie wyświetlana oraz kiedy ostatnio włączane było urządzenie. Na poszczególne panele można przesyłać dowolną treść, która ma zostać wyświetlona w danym miejscu.

 • 5. Zarządzaj

  Proste w obsłudze, zdalne zarządzanie i obsługa paneli cyfrowych Opcja zatrzymania projekcji, ustawienia czasu automatycznego wyłączenia i ściszania projekcji. Dzięki funkcji zdalnego wyłączania lub restartowania panelu cyfrowego zaoszczędzisz czas i pieniądze na serwisie.

 • 6. Analizuj

  Narzędzia analityczne dają możliwość interpretacji uzyskanych danych. Pozyskiwanie danych z urządzeń interaktywnych (panele dotykowe), kamery, czytnika kodów kreskowych/kodów RFID, klawiatury, myszy i innych. Za pomocą kamery obserwować można, kto oglądał projekcję.

  Daj się skontaktować - myśleć o tym razem!

  W górę