Rozwiązania dla administracji publicznej

Oszczędność pieniędzy i czasu: nie ma potrzeby drukowania materiałów ani wywieszania ich na tablicy.

Rozwiązania dla administracji publicznej

Opis

Informacje urzędowe, publiczne i turystyczne dostępnejak nigdy dotąd.

Cyfrowa tablica urzędowa służy do szybkiej i nieskomplikowanej publikacji rosnącej liczby dokumentów oficjalnych. Niezależnie od formy – oferujemy opcje panelu w witrynie lub kiosku zewnętrznego – tablica ogłoszeń jest dostępna i czytelna cały czas, również w godzinach wieczornych i nocnych, a także zabezpieczona przed nieupoważnioną ingerencją w dokumenty.

popis

Nasze rozwiązania

 • praha22-71x100 Praha 22
  Pomagamy miastom, gminom i podmiotom administracji publicznej w publikowaniu informacji urzędowych.

  Oszczędność czasu i pieniędzy przy publikacji dokumentów oficjalnych.

  Udostępnij dokumenty urzędowe i informacje ze strony internetowej na temat miasta, okolicy, regionu, województwa i administracji publicznej za pośrednictwem wewnętrznych lub zewnętrznych kiosków informacyjnych. Satysfakcja mieszkańców i turystów gwarantowana.

  Automatyczna projekcja bez konieczności obsługi. Dostęp non-stop.

  Kiosk informacyjny i cyfrowa tablica ogłoszeń urzędowych są dostępne bez przerwy, oferując kompletny zbiór dokumentów oficjalnych uporządkowanych w poszczególnych kategoriach, z opcją wyszukiwania dokumentu według słów kluczowych. Podstawowe funkcje: powiększanie tekstu, przesuwanie dokumentu za pomocą dotyku, pisanie na klawiaturze wirtualnej.

  solved-praha

Więcej referencji

 • pardubice-85x70
 • tabor-171x40-bw
 • zatec-120x40-bw

Pokaż referencje

Jak to działa?

Korzystanie z cyfrowej tablicy ogłoszeń lub kiosku informacyjnego jest bardzo proste i zrozumiałe dla każdego użytkownika. Zdalna obsługa, planowanie i przesyłanie treści na panel w witrynie lub kiosk informacyjny ustawiony na zewnątrz odbywają się za pośrednictwem Ki-Wi Servera i przeglądarki internetowej zainstalowanej na dowolnym urządzeniu (PC, MAC, tablet i inne).

 • 1. Wprowadź i zapisz

  Wprowadź zdjęcia, filmy video, pliki dźwiękowe, animacje, strony internetowe i teksty. Z pomocą Ki-Wi Servera stwórz również komponenty wskazujące aktualną pogodę, wiadomości, napisy, datę i godzinę itp.

 • 2. Zorganizuj

  Użytkownik może w wygodny sposób uporządkować poszczególne media na playliście. Playlistę można również dzielić na foldery i przesyłać je zbiorowo na wszystkie panele. Ki-Wi Server daje możliwość podziału ekranu na kilka części, niezależnych pod względem treści i zarządzanych osobno.

 • 3. Zaplanuj

  Ki-Wi Serwer umożliwia skierowanie treści na odpowiednią grupę docelową i jej zaplanowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zapewnia on również zaawansowane, dynamiczne planowanie projekcji z dokładnością co do minuty. Co, kiedy, w jakich odstępach czasu, z jaką regularnością zostanie wyświetlone – to wszystko da się z łatwością zaplanować dla każdego panelu wizualizacyjnego z osobna.

 • 4. Skieruj do odpowiedniej grupy i wyślij

  Na Ki-Wi Serwerze wyświetlane są wszystkie panele cyfrowe i dowolne urządzenia wyjściowe. Od razu widać, czy ekran jest online czy offline, jaka treść jest aktualnie wyświetlana oraz kiedy ostatnio włączane było urządzenie. Na poszczególne panele można przesyłać dowolną treść, która ma zostać wyświetlona w danym miejscu.

 • 5. Zarządzaj

  Proste w obsłudze, zdalne zarządzanie i obsługa paneli cyfrowych Opcja zatrzymania projekcji, ustawienia czasu automatycznego wyłączenia i ściszania projekcji. Dzięki funkcji zdalnego wyłączania lub restartowania panelu cyfrowego zaoszczędzisz czas i pieniądze na serwisie.

  Daj się skontaktować - myśleć o tym razem!

  W górę