Agencje reklamowe

Skuteczna reklama outdoorowa. Dostosuj swoją reklamę do grupy docelowej i monitoruj ją na bieżąco.

Agencje reklamowe

Opis

Przesyłaj komunikaty reklamowe na wybrane panele i ekrany. Treść możesz dowolnie zmieniać i aktualizować, a jednocześnie zdalnie monitorować działanie paneli i kiosków interaktywnych.

popis

Nasze rozwiązania

 • solved

  Ki-Wi Server jest skutecznym narzędziem cyfrowej komunikacji outdoorowej w realnym czasie, tzw. Digital Signage. Jakie są główne zalety wykorzystania naszego systemu chmurowego?

  1. System szybki i łatwy w obsłudze
  2. Zaawansowane planowanie i skierowanie reklam do określonej grupy docelowej
  3. Oszczędność czasu – więcej czasu na sprzedaż reklamy
  4. Funkcja oszczędzania energii i przepływu danych
  5. Regulacja głośności odtwarzanego dźwięku
  6. Zdalny monitoring ekranów i paneli
  7. Nieskomplikowane raporty i ewidencja

  To wszystko zdalnie przez Internet, z jednego miejsca. System szybki i łatwy w obsłudze

Jak to działa?

Zdalna obsługa i planowanie treści oraz dźwięku, w tym zarządzanie panelami cyfrowymi, tabletami i kioskami interaktywnymi, odbywa się za pośrednictwem Ki-Wi Servera i przeglądarki internetowej zainstalowanej na dowolnym urządzeniu (PC, MAC, tablet i inne).

 • 1. Wprowadź i zapisz

  Wprowadź zdjęcia, filmy video, pliki dźwiękowe, animacje, strony internetowe i teksty. Z pomocą Ki-Wi Servera stwórz również komponenty wskazujące aktualną pogodę, wiadomości, napisy, datę i godzinę itp.

 • 2. Zorganizuj

  Użytkownik może w wygodny sposób uporządkować poszczególne media na playliście. Playlistę można również dzielić na foldery i przesyłać je zbiorowo na wszystkie panele. Ki-Wi Server daje możliwość podziału ekranu na kilka części, niezależnych pod względem treści i zarządzanych osobno.

 • 3. Zaplanuj

  Ki-Wi Serwer umożliwia skierowanie treści na odpowiednią grupę docelową i jej zaplanowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zapewnia on również zaawansowane, dynamiczne planowanie projekcji z dokładnością co do minuty. Co, kiedy, w jakich odstępach czasu, z jaką regularnością zostanie wyświetlone – to wszystko da się z łatwością zaplanować dla każdego panelu wizualizacyjnego z osobna.

 • 4. Skieruj do odpowiedniej grupy i wyślij

  Na Ki-Wi Serwerze wyświetlane są wszystkie panele cyfrowe i dowolne urządzenia wyjściowe. Od razu widać, czy ekran jest online czy offline, jaka treść jest aktualnie wyświetlana oraz kiedy ostatnio włączane było urządzenie. Na poszczególne panele można przesyłać dowolną treść, która ma zostać wyświetlona w danym miejscu.

 • 5. Zarządzaj

  Proste w obsłudze, zdalne zarządzanie i obsługa paneli cyfrowych Opcja zatrzymania projekcji, ustawienia czasu automatycznego wyłączenia i ściszania projekcji. Dzięki funkcji zdalnego wyłączania lub restartowania panelu cyfrowego zaoszczędzisz czas i pieniądze na serwisie.

 • 6. Analizuj

  Narzędzia analityczne dają możliwość interpretacji uzyskanych danych. Pozyskiwanie danych z urządzeń interaktywnych (panele dotykowe), kamery, czytnika kodów kreskowych/kodów RFID, klawiatury, myszy i innych. Za pomocą kamery obserwować można, kto oglądał projekcję.

  Daj się skontaktować - myśleć o tym razem!

  W górę